Odborná snídaně na téma: Otvorové výplně - normy a technologie, kvalita a odpovědnost


Tuto odbornou snídani pod záštitou HK ČR pořádá ČKLOP pořádá ve spolupráci s C.O.T. media s.r.o.

Přehled závazných norem a moderních technologií, porovnání kvality či finančních nákladů a tipy, jak zvolit toho správného dodavatele oken. To vše bude tématem diskuze o otvorových výplních na půdě Hospodářské komory ČR.

 • ZAJÍMÁ VÁS TOTO TÉMA?
  Přijďte ve čtvrtek 17. 10. 2019 od 9.00 do 12.00 hodin na Hospodářskou komoru ČR sídlící Na Florenci 2116/15, Budova Florentinum, recepce A, 4. patro.
 • NETWORKING – POMÁHÁME BUDOVAT VAŠE NOVÁ PARTNERSTVÍ
  Na diskuzních snídaních probíhá networking formou řízené výměny vizitek mezi účastníky. Přineste si, prosím, s sebou 10 ks svých vizitek. Vizitky umístíme do prezentačních desek, které budou v průběhu snídaně k dispozici všem přítomným.
 • TÉMA:
  Výměna oken při rekonstrukci bytového domu nebo dodávky nových oken u novostavby jsou zásadní etapou, která má dopad na životnost a provozní náklady celé budovy.
  S okny jsou totiž spojeny požadavky nejen na přirozené osvětlení a tepelné ztráty, ale také na hladinu vnitřní relativní vlhkosti. Proto mají často opakující se chyby spojené s montáží oken za následek degradaci ostění v podobě plísní a zásadní zhoršení tepelně izolačních vlastností oken. To vše pak nutně vede k celkovému zvýšení provozních nákladů.
 • KDO BUDE NA UVEDENÁ TÉMATA DISKUTOVAT?
  O praktických zkušenostech, výkladu norem a možnostech poradenství pro dané případy ve vaší praxi budete mít možnost diskutovat se zástupci profesní asociace ČKLOP, která je tvůrcem norem a jejíž členové mají široké praktické zkušenosti z tohoto oboru.
  ČKLOP je autorizovaným společenstvím u HK ČR pro obor otvorové výplně a lehké obvodové a skládané pláště.

Nahlášení je možné zde.

Těšíme se na Vás.

Datum a místo konání

od 17. 10. 2019, 9:00 - 12:00

do 17. 10. 2019

Budova Florentinum
Na Florenci 2116/15

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech