REYNAERS ALUMINIUM s. r. o.


informace o členovi

Produkty a služby

 • MASTERLINE 10
  Okna MasterLine 10 jsou navržena pro použití v souladu s dnešními stavebními trendy a jejich předpokládaným vývojem: splnění parametrů pro nízkoenergetické a pasivní budovy, maximální propustnost denního světla, vynikající vlastnosti a vysoká bezpečnost (až do 3. třídy odolnosti proti vloupání).

  Více informací zde.
   
 • MASTERLINE 8
  MasterLine 8 je jedinečný okenní a dveřní systém, který nabízí širokou škálu pohledových variant, vysoký výkon z hlediska tepelné izolace, vzduchotěsnosti a vodotěsnosti a rychlost výroby díky její optimalizaci. Tato nová generace inovativních řešení hliníkových výplní odráží současný vývoj architektury směřující k maximalizaci denního světla a vysokým izolačním schopnostem.

  Více informací zde.
   
 • HI-FINITY
  Díky možnosti úplného zapuštění rámů tohoto posuvného systému do obvodové konstrukce sahají skleněné plochy až na hranu podlahy a stropu a vytváří tak nerušené propojení interiéru s exteriérem. Přes minimální pohledové šířky profilů umožňuje vysoká únosnost systému HI-FINITY posuvná křídla s hmotností až 700 kg a fixní zasklení až 1200 kg.

  Více informací zde.
   
 • CP 155
  CP 155 je prvotřídně izolovaný zdvižně posuvný systém, navržený pro vytvoření maximálních prosklených ploch v kombinaci s vysokým komfortem. Varianta s hodnotami splňujícími švýcarský certifikát Minergie je vhodná pro použití v nízkoenergetických budovách.

  Více informací zde.
   
 • CW 50
  CW 50 je fasádní a střešní systém s pohledovou šířkou profilů 50 mm, který nabízí neomezenou tvůrčí svobodu a maximální průchod světla. K dispozici je v několika designových a funkčních variantách s různými technickými vlastnostmi pro dodržení požadavků projektu např. na požární odolnost či úroveň tepelné izolace.

  Více informací zde.

   
 • EXPERIENCE CENTRE
  Reynaers Experience Centre je součástí nové budovy Reynaers Campus v Belgii, Duffelu. Jedná se o centrum konferencí a inspirace novými řešeními a nejmodernějšími technologiemi pro navrhování budov.
  V produktovém showroomu Experience Room můžete procházet kompletní nabídku našich produktů pomocí inspirativních digitálních aplikací.
  Pro plnohodnotný zážitek můžete využít Avalon, špičkovou virtuální realitu konfigurovanou speciálně pro architektonické aplikace, která Vám umožní navštívit Váš právě navrhovaný projekt.
  Společně s Auditoriem a několika konferenčními místnostmi je toto centrum místem pro sdílení zkušeností a znalostí.

  Více informací zde.
   
 • EXPERIENCE ROOM
  Reynaers Experience Room je interaktivní produktový showroom, který umožňuje investorům, výrobcům, architektům a projektantům seznámit se s řešeními společnosti Reynaers aluminium a nabízí inspiraci zobrazením jejich konkrétního uplatnění v různých typech projektů.

  Více informací zde.
   
 • AVALON
  Avalon je prostor virtuální reality, který Vám umožňuje navštívit Váš právě navrhovaný projekt. Spolu s partnery projektu můžete vstoupit do navržené budovy, procházet všemi jejími prostorami a zkoumat detaily stavebních prvků, měnit jejich barvy či materiály. Tento výkonný nástroj radikálně mění způsob hodnocení a vizualizace návrhů budov.

  Více informací zde.

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech