Tremco CPG s.r.o.


informace o členovi

Referenční projekty

 • City Green Court Prague
  Kancelářský objekt na pražské Pankráci. Stavba byla realizována v letech 2010 – 2012. Jako první v Česku získala budova ocenění ekologického stavebnictví LEED Platinum Core & Shell za fasádu a Commercial Interior za interiér. Investorem byla firma Skanska, autorem návrhu je studio Richard Meier & Partners. Společnost tremco illbruck byla dodavatelem strukturálních silikonů illbruck FS500, EPDM fólií, tmelů a kotevní techniky.

   
 • AZ Tower Brno
  Nejvyšší budova v Česku s výškou 111 m realizovaná v letech 2011 – 2013. Stavbu navrhla architektonická kancelář Burian – Křivinka, realizaci prováděla společnsot PSJ. V budově se nacházejí apartmány, kanceláře a nákupní galerie. Společnost tremco illbruck dodávala produkty TwinAktiv a EPDM fólie.
   
 • Main Point Karlín
  Zajímavá administrativní  budova v pražském Karlíně, která získala ocenění za design a energetickou nenáročnost MIPIM Awards 2012. Pro realizaci dodávala společnost tremco illbruck EPDM fólie, chemické kotvy, lepidla a tmely.
   
 • Hradešínská residence
  Residence Hradešínská na Královských Vinohradech. Zajímavý developerský počin luxusní rezidence, který realizuje společnost A.K.F. Projekt a.s.
  Dům nabídne 13 prostorných bytů ve velkorysém standardu. Pro zajímavost: nejmenší byt 2+kk čítá 118,6 m2, největší pak 5+kk 360,5 m2.
  Otvorové výplně dodává společnost Cadre z Ústí nad Labem. Všechna okna jsou instalována pomocí systému předsazené montáže illbruck.     

      


   
 • Rezidence Chateau Troja
  Residence Chateau Troja je velmi zajímavý developerský počin, který se nyní realizuje v blízkosti Trojského zámku v Praze. Jedná se o výstavbu luxusní residence, jež bude citlivě zasazena do stávajícího historického komplexu budov ze 17. století. Obytný komplex bude disponovat 66 bytovými jednotkami o ploše 32 – 440 metrů čtverečních. „Skrytou“ stopu na těchto jedinečných novostavbách zanechá také illbruck: těsnicí materiály TwinAktiv ME508 a illmod Trio+ zde budou použity pro zabudování všech otvorových výplní. Dodavatelem oken je společnost DOLS. Celý projekt realizuje Coast Capital Partners. Projekt by měl být dokončen v příštím roce.
         

   
 • Dobřany – první bytový dům v nulovém standardu
  Ve městě Dobřany nedaleko Plzně vzniká unikátní projekt výstavby bytových domů v pasivní standardu, jehož investorem je společnost O&Z Trading, s.r.o. Okna a dveře dodává Internorm. Těsnost zabudovaných výplní otvorů zajistí komprimační pásky TP652 illmod Trio+ a fólie TwinAktiv.
        

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech