Registrace účastníka na akci
17. národní konference ČKLOP 2024

ZAHÁJENÍ AKCE 14.03.2024 09:00
UKONČENÍ AKCE 14.03.2024 16:30

Popis akce
17. ročník národní konference České komory lehkých obvodových plášťů má název Fasády 2024: konstrukce, klima, legislativa.

Cílem letošního ročníku konference ČKLOP je hovořit o uvedených tématech v souvislostech s konkrétní budovou Masaryčky z ateliéru Zaha Hadid, kterou investičně zajišťovala společnost Penta Investments. Řada přednášek od respektovaných odborníků by měla návštěvníky podrobněji seznámit s celou řadou technických řešení, která jsou dnes zásadně ovlivňována legislativními opatřeními směřujícími k ochraně klimatu při současné snaze vytvořit unikátní stavbu s originálním designem. V rámci konference budou i další přednášky, které přinášejí informace o nových technologiích opláštění s využitím dřeva nebo nových postupů s využitím HPC betonu.

Datum a čas konání: 14.3.2024, 9.00-16.30 hod. (prezence otevřená od 8.00 hod.)
Místo konání: Cubex Centrum Praha
Parkování: parkovací zóny v okolí Pankráce, nebo OC Arkády Pankrác

Program konference zde.

Neformální setkání - Smíchovský radniční sklípek - 14.3.2024, od 18:00 hod.
Vstupenky na neformální setkání ve Smíchovském radničním sklípku již není možné objednat - VYPRODÁNO.

Cena vstupenky na konferenci zahrnuje: 1x místo k sezení v hlavním přednáškovém sálu, 1x coffeebreak, 1x oběd formou bufetu, kávu a pitný režim (dostupné po celý den),
Cena vstupenky na večírek (doprovodný program) zahrnuje: občerstvení formou rautu, neomezenou konzumaci alko i nealko nápojů (kromě lihovin), Storno vstupenek s náhradou finančních prostředků je možné při písemném zrušení účasti nejpozději 48 hodin před začátkem akce, a to písemně na e-mail brnkova@cklop.cz, nebo SMS +420 725 711 682.


Informujeme Vás, že na konferenci budou pořizovány fotografie a audiovizuální záznamy. Pořízené záznamy budou dále šířeny na webových stránkách a sociálních sítích a mohou být použity v tištěných médiích.
O stažení konkrétní fotografie můžete zažádat u pořadatele akce, zasláním žádosti na info@cklop.cz.

Místo konání
Cubex Centrum Praha

Na tuto akci jsou bohužel již obsazena všechna volná místa.