VELETON - Stavební veletrh online


Stavební veletrh už potřetí online – soutěžte o hodnotné ceny pro váš dům

Tisková zpráva 18. 11. 2021

Díky velmi kladným ohlasům ze strany návštěvníků i vystavovatelů se ve dnech 21.– 23. ledna 2022 uskuteční už třetí kolo Stavebního veletrhu online na platformě Veleton.cz. Je určený pro všechny, kteří se zajímají o stavbu, bydlení a vytápění. Na jaké novinky se mohou návštěvníci Veletonu těšit tentokrát?

Novinkou jsou soutěže o hodnotné ceny
Novinkou třetího Stavebního veletrhu online jsou soutěže o hodnotné ceny, jejichž slosování bude probíhat přímo v živém vysílání na virtuálních stáncích vystavovatelů. Již nyní jsou k dispozici ceny v hodnotě okolo 300 000 Kč a budou přibývat další. O jaké ceny se konkrétně soutěží a jak se zapojit, se dozvíte zde.
„Mnoho lidí se přizpůsobilo dnešní době a vybírá řešení pro svůj dům či rekonstrukci online. My tento trend sledujeme a vytváříme prostor, kde se mohou zájemci o stavbu a bydlení potkat živě a na jednom místě s odborníky, diskutovat o svých potřebách a získat odpovědi s konkrétními řešeními,“ říká Ing. Petr Novák, spoluzakladatel veletrhu. 
„Návštěvníci jsou veletrhem provedeni díky funkcím unikátní digitální platformy. Pro jejich pohodlí, snadnou orientaci a získání informací je připravena řada „vychytávek“. Veletrh si s klidem a komfortem užije i starší generace zájemců.“ doplňuje Ing. Ivana Duchoňová, ředitelka veletrhu.
Co vás na online veletrhu čeká?
Online veletrh Veleton má velice atraktivní formát. Součástí jsou:
•    virtuální stánky firem z různých segmentů stavebnictví, 
•    živé video nebo audio hovory s odborníky, 
•    textová komunikace nebo chatování,
•    užitečné materiály ke stažení a slevové vouchery,
•    bezplatné poradenství od odborníků a nezávislých institucí, 
•    živé vysílání zajímavých přednášek o aktuálních tématech a trendech, ukázky produktů a živé diskuze,
•    soutěže o hodnotné ceny, které věnují vystavovatelé.

To vše online, zdarma, z bezpečí a pohodlí domova (bez respirátorů a nutnosti testů či očkování).
Jak největší stavební online veletrh v ČR funguje, zjistíte v krátkém videu: https://www.youtube.com/watch?v=UAVp7TJ9TFU
Na jaké firmy se můžete těšit?
Na www.veleton.cz se představí desítky firem z oblasti výstavby rodinných domů, dodávky hrubé stavby a stavebních materiálů, technologie do domu, vytápění a větrání, čištění odpadních vod, nářadí, interiér, stínicí technika a mnoho dalšího.
Vstupenky zdarma
Vstupenky jsou zdarma po registraci na www.veleton.cz/register. K účasti na veletrhu stačí pouze počítač, mobilní telefon nebo tablet se stabilním internetovým připojením. Veletrh bude probíhat ve dnech 21.–23. ledna na adrese www.veleton.cz.
Partneři a nezávislé poradenství
Odborné poradenství poskytují partneři veletrhu – Asociace dodavatelů montovaných domů, Centrum pasivního domu, Cech kamnářů, Cech topenářů a instalatérů, Klastr Česká peleta, Svaz podnikatelů ve stínící technice, Česká fotovoltaická asociace, Česká komora lehkých obvodových plášťů, Cech mechanických zámkových systémů, Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, Cech klempířů, pokrývačů a tesařů, Výzkumný a vývojový ústav dřevařský a Nadace dřevo pro život.

O pořadateli veletrhu:
Mediální agentura NETION se specializuje na obor stavebnictví a od svého vzniku v roce 2011 již navázala spolupráci s desítkami firem z oboru stavby a bydlení. Provozuje také online portál Dřevostavitel.cz, který v současné době patří mezi nejčtenější média v oblasti stavby a bydlení.

Pro více informací kontaktujte:
Ing. Ivana Duchoňová
ředitelka Stavebního veletrhu online
Tel. 727 822 795
E-mail: ivana.duchonova@veleton.cz 
www.veleton.cz 

Datum a místo konání

od 21. 01. 2022

do 23. 01. 2022

online

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech