O ČKLOP

Českou komoru lehkých obvodových plášťů založilo v červnu 2007 18 významných firem z řad výrobců lehkých obvodových plášťů a jejich dodavatelů. 

Dnes tvoří členskou základnu na 46 firem s celkovým hrubým obratem cca 40 mld. Kč a počtem zaměstnanců cca 5 000 z řad dodavatelů systémů a výrobců oken, dveří a otvorových výplní. 

ČKLOP je od počátku svého vzniku organizací, jejímž smyslem je podpora kvality výrobků a vysoké odborné úrovně dodavatelů lehkých obvodových plášťů, oken, dveří a otvorových výplní. Naším cílem je vhodnými metodami přispívat k rozvoji trhu. Spolupracujeme s nejlepšími českými a významnými zahraničními odborníky a dbáme na informovanost svých členů v oblasti předpisů, nařízení, norem a novinek v oboru. Řešíme konkrétní úkoly požadované našimi členy, které definují společná pravidla při podnikání. Důležitou činností Komory je informovat širokou odbornou veřejnost, nastavovat jasná pravidla výběrových řízení a kontroly kvality dodávek. Chceme architektům, projektantům a investorům usnadnit orientaci v široké škále výrobků a materiálů použitelných pro moderní realizace.

Výpis z OR, seznam členů představenstva a dozorčí rady ČKLOP.

 

Aktuální seznam členů ČKLOP:

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech