ČKLOP členem asociací


Dokumenty / ČKLOP členem asociací

ČKLOP je členem asociací:

 • Hospodářská komora České republiky
  Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry. Sdružuje 15 000 členů organizovaných v 62 komorách v regionech a ve 113 oborových asociacích. Více než 60% nejúspěšnějších firem, které figurují v žebříčku Czech Top 100 za rok 2017, je členem HK ČR. V první desítce je to dokonce osm firem.
  www.komora.cz
   
 • EuroWindoor AISBL
  Organizace EuroWindoor AISBL byla založena jako mezinárodní neziskového sdružení. Jejím cílem je zastupovat zájmy evropského okna, dveří a fasád vycházejících z požadavků jednotlivých národních asociací.  Národní asociace, která tvoří členskou základnu Eurowindoor, jsou v přímém kontaktu s lokálními výrobci a spotřebiteli, a proto mají komplexní znalosti o svém trhu. Eurowindoor AISBL představuje rozhodujícího partnera evropské komise, který reprezentuje tento obor na evropské úrovni.
  www.eurowindoor.eu

   
 • Svaz podnikatelů ve stavebnictví
  Svaz podnikatelů ve stavebnictví byl založen v roce 1990 jako významná součást nově strukturované české společnosti. Období po listopadu 1989 znamenalo nejen obnovu demokracie v naší zemi, ale i start k tržnímu hospodářství, k liberalizaci, ke konkurenci. Cílem svazu bylo od samého počátku koncipovat a prosazovat potřeby a zájmy stavebního odvětví, zejména proto, že stavebnictví nebylo v té době adekvátně organizačně řízeno. Výstavba a stavebnictví je sektorem průřezovým, víceodvětvovým, a neměl v politické sféře partnera jednoznačně zodpovědného za investiční rozvoj státu, s kompetencemi v exekutivě, v legislativě, ve vědě, výzkumu a technické politice a později i ve vazbě na Evropskou komisi.
  www.sps.cz
   
 • Solární asociace
  Solární asociace je největší profesní sdružení podnikatelů v solární energetice a dalších příznivců fotovoltaiky, které si zakládá především na transparentnosti a profesionalitě.
  V současnosti sdružujeme více než 450 členů z řad výrobců panelů a baterií, instalačních firem, servisních firem, firem nabízejících řešení akumulace elektřiny, provozovatelů solárních elektráren, obchodníků s elektřinou, univerzit, výzkumných pracovišť, finančních institucí, bank a počet našich členů trvale roste.
  www.solarniasociace.cz
   

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech