Nacházíte se: PR článkySystém předsazené montáže TRIOTHERM+

Systém předsazené montáže TRIOTHERM+

PR články / Publikováno 2023-02-13

PR článek společnosti Meesenburg s.r.o.

Chystáte se stavět, nebo rekonstruovat dům a přemýšlíte nad úsporou energií na jeho vytápění a chlazení? Plánujete bydlet v pasivním, nebo nízkoenergetickém standardu? V tom případě je pro vás předsazená montáž oken se systémem blaugelb Triotherm+ ideálním řešením.


Cílem předsazené montáže oken do stavebních otvorů je eliminace tepelných mostů a posun izotermické křivky rosného bodu mimo plochu okna, a zabránit tak vzniku nežádoucí kondenzace par v zimních měsících. Proto se okna montují v rovině tepelné izolace stavby. 

Systém blaugelb Triotherm+ tvoří pouze tři komponenty: 

  • profily blaugelb Triotherm+ 
  • blaugelb Hybridní polymer Power Fix 
  • blaugelb Fixační šrouby FK-T30 

Profily Triotherm+ se vyznačují tvarovou a objemovou stálostí, jsou odolné vůči vlhkosti a stárnutí, vynikají vysokou houževnatostí, jsou velmi snadno opracovatelné a řezatelné. Díky rybinovému spoji se dají profily vzájemně nekonečně napojovat, nevzniká tedy žádný prořez ani zbytky. Tento spoj je díky přesnosti velmi stabilní. 

Výhody systému Triotherm+
Systém má certifikované statické parametry, akustickou izolaci, odolnost proti vloupání až do RC2. Jako komplet získal certifikaci institutem PHI – Passive House Institut (Darmstadt, Německo). Jednoduchost a rychlost montáže, objemová hmotnost, a variabilita využití jsou hlavními parametry, které systém předsazené montáže Triotherm+ splňuje do posledního detailu.

Tento PR článek byl publikován v Ročence ČKLOP 2022.

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech