aluplast GmbH


informace o členovi

Název firmy: aluplast GmbH


Kontaktní osoba: Michal Škařupa, tel.: +420 777 166 891


Webové stránky: https://www.aluplast.net/cz/


Sídlo firmy: Auf der Breit 2, D - 76 227, Karlsruhe, Německo


Specialista na okna dveře

 • Průkopnicky duch - faktor úspěchu v budoucnosti
  Během posledních 30ti let, se technologický pokrok výrazným způsobem urychlil. V této době se již zákazníci nedají uspokojit standardním řešenim. 
  aluplast přijal tuto výzvu: včasné odhalení trendů a směrů, jakož i neustálá ochota inovovat, umožňují flexibilně a uspěšně pracovat na trhu.
  Z těchto důvodů zaujímá společnost významné postavení - a to i za hranicemi Evropy.
  Prostřednictvím strategických akvizic a vlastního růstu patří aluplast na národní i mezinárodní úrovni mezi přední dodavatele plastových profilových systémů. Během 30-ti let se aluplast vyvinul v celosvětového hrače - 24 výrobních a odbytových podniků zajišťuje vynikající postavení na celosvětovém trhu.
  Od počátku až do současné doby přináší aluplast na trh neustále inovace, kterými dává nové impulzy v našem oboru a tím se stal, postupem času, vývojovou jedničkou.
   
 • Průkopnické: bonding inside - silné spojení
  Výhody leži na dlani: lepidlo zajistí extremně pevné spojení mezi sklem a křídlem. Tímto neleží celá váha skla na jednotlivých podložkách, ale rozděluje se po celé ploše. To zamezuje svěšovaní křidla, takže pro montažníka odpadá další seřizování. Ale to není všechno: vlepení skla se stará o vysokou stabilitu celého profilu. Tímto způsobem již není zapotřebí žádná další ocelová výztuha v profilu, toto platí pro standardní velikosti.
  Vzdání se ocelové výztuhy eliminuje nám známý tepelný most, což umožňuje lepší tepelně izolační hodnoty.
  Další výhoda pro montažníky:
   bez výztuhy jsou profily o 60% lehčí. Velmi výraznou odlišností oproti jiným produktům je enormně vysoká bezpečnost proti vloupání protože je sklo ( v tomto případě bezpečnostní sklo ) pevně vlepeno do rámu křídla a tak spolu tvoří jeden celek který je jen velmi težké překonat mechanickými způsoby.
   
 • Revoluční: powerdur R
  U aluplast se stává bezvyztužové okno realitou. Ve spolupraci s BASF byl vyvinut specialní skelným vláknem vyztužený plast, který uvnitř profilu slouží pro nezbytnou stabilitu a eliminuje tím potřebu dalšího vyztužení ocelovou výztuhou. S powerdur R se dosahují mnohem lepší tepelně izolační hodnoty než s uvnitř profilu umistěnou ocelí.
  aluplast uspěl i v oblasti životního prostředí a ekologie: profily lze na 100% recyklovat.
   
 • Dokončení: foam inside
  Již dnes aluplast splňuje, ba i překračuje požadavky přísné normy budoucnosti EnEV 2020.
  Senzační tepelně izolační hodnoty umožňuje nová technologie foam inside. Komory profilů se vyplňují specialní polyurethanovou pěnou. Trik: Material se vstřikne do rámu po svaření. Tato pěna ma specialní vlastnost, sama urazit dlouhou cestu profilem. Objemovou expanzí se dutá komora okenního rámu vypění po celém obvodu a to i včetně rohů!, což neumožňuje žadný jiný produkt na trhu. Přesná dávka se vypočítá aluplast dodaným programem.
  Samozřejmě je i foam inside plně recyklovatelné, jelikož se jako běžná stavební pěna neslepí s ostaními profilovými materiály.

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech