DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.


informace o členovi

Referenční projekty

 • Zimní zahrada Jihlava
  Celohliníková zimní zahrada o rozměru 13 150 mm x 4000 mm v barvě RAL 7016- antracit .
  V čele jsou osazeny čtyři zlamovací dveře s vysokým prahem SCHÜCO ASS 70 FD zaskleny izolačním dvojsklem, které se zalamují směrem ven, což je u tohoto systému volitelné (zákazník si může v projektu zvolit zalamování ven nebo dovnitř).  V levém boku při čelním pohledu je osazený HS portál ze systému SCHÜCO  ASS 50 v provedení  s  bezbariérovým prahem a opět zasklený izolačním dvojsklem.  V pravém boku je osazený okenní systém SCHÜCO AWS 70. HI. V horním rohu je atypické, myšleno tvarem, výklopné okno osazeno klasickým okenním kováním.
  Střecha je zasklena bezpečnostním izolačním dvojsklem s protisluneční úpravou. Dále jsou ve střeše osazena střešní okna SCHÜCO AWS 57 RO ovládaná elektromotorem napojeným na inteligentní řízení domu, které hlídá nastavené klima v zimní zahradě.

                 

   

  Soukromý investor
  Místo: Jihlava
  Barva: RAL 7016 - antracit
  Produkt: Hliníkové profily SCHÜCO

   

 • Rodinný dům Praha
  Architektura rodinného domu akceptující údolí. Originální využití přírodních i umělých materiálů, odvážné architektonické pojetí a přitom velmi citlivé zasazení do krajiny v údolí.
  Hlavní vchod do domu tvoří vstupní hliníkové dveře, které jsou designově jednoduché, ale svým jasně červeným odstínem ostře kontrastují s barevně střídmou fasádou v odstínech šedi, bílé a přírodní struktury dřeva. Hliníkové vchodové dveře SCHÜCO ADS 70.HI  jsou zvenku opatřeny překryvnou výplní a jejich součástí je i elegantní boční světlík s ornamentním sklem Mastercarre. Světlo do celého obytného prostoru v prvním patře proudí nejenom světlíkem a oknem nad kuchyňskou linkou, ale zejména rozsáhlými prosklenými plochami, které tvoří jižní a východní stěnu celého prostoru. Jde o fixní hliníková okna v elegantním černošedém odstínu Schwarz 100, která díky subtilním rámům a strukturálnímu rohu pouze z lepeného skla poskytují úchvatný, téměř ničím nerušený panoramatický výhled. Díky využití izolačního dvojskla se navíc vyznačují potřebnými tepelně-izolačními vlastnostmi.  Na jižní straně navazují na velkoformátová okna posuvně-zdvižné dveře ASS 70. HI vedoucí na venkovní terasu. Díky nízkému prahu je přístup na terasu zcela bezbariérový. Pro náročnou předsazenou montáž nadrozměrných oken jsme použili naši speciální techniku – minijeřáb MAEDA, který bez problému zvládnul manipulaci i s prvky vážícími více jak 500 Kg.         


                 


  Architekt: Ing. arch Jiří Böhm
  Místo: rodinný dům PRAHA
  Produkt: hliníkové profily SCHÜCO
  Barva: schwarz 100

   

 • Polyfunkční dům Milady Horákové BRNO
   

Stavební společnost PSK GROUP

 • Bytový dům U Dubu, Jihlava

                 


   
 • Bytový dům Za Školou, Jihlava

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech