Frajt s.r.o.


informace o členovi

Název firmy: Frajt s.r.o.


Kontaktní osoba: Stanislav Savara, vedoucí obchodního oddělení, tel: +420 731 654 646


Kontaktní osoba: Karel Raclavský, vedoucí divize IMAGE GLASS, tel: +420 730 152 352


Webové stránky: http://frajt. cz


Sídlo firmy: Chropyňská 2848 (vjezd z ul. Kaplanova), 767 01 Kroměříž


Společnost Frajt představuje na českém trhu stabilní a prosperující firmu, která se od začátku vzniku specializuje na nadstandardní komerční, interiérové a exteriérové aplikace a vybavení.

Za celou dobu svého působení staví a rozšiřuje program pro vybavení center volného času, aquaparků, bazénů a balneo provozů, základní filozofií společnosti je poskytovat služby a výrobky ve špičkové kvalitě.
IMAGE GLASS je ta pravá volba pro dekorování skleněných prvků. Keramický digitální potisk skla je přelomovou technologií, která nahrazuje konvenční sítotisk, který se v oboru až dosud používal a umožní tak vytvářet jedinečný design dle přání klienta pro extriérové a interiérové aplikace.Díky vlastnímu vývojovému, konstrukčnímu a grafickému oddělení obsahuje firemní portfolio originální vysoce kvalitní výrobky v oblasti zpracování skla, jak pro individuální prodej, tak pro řešení celých investičních projektů. Obchodní oddělení poskytuje investorům, projektantům a provozovatelům podpůrnou poradenskou činnost.
Firemní showroom, ve kterém jsou pořádána školení s předváděním reálných systémů, výrobků a všech novinek uváděných na trh, je velmi významnou částí pro poradenskou a informační činnost. Velká pozornost je věnována individuálnímu přístupu ke každé zakázce v průběhu přípravy, výroby, montáže, předání, záručního a pozáručního servisu. Na zakázkách u kterých jsou použity firmou doporučené systémy a výrobky z vysoce kvalitních materiálů, nabízí firma speciální záruční podmínky. Kvalita výrobků a dodávek firmy Frajt jsou jedním z porovnávacích kriterií při stanovení kvality vybavení bazénů a aquaparků v České republice. Což dosvědčuje i množství vyhlášených staveb roku v oblasti sportovišť, u kterých byly použity námi dodávané výrobky a systémy.

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech