Deceuninck, spol. s r. o.


informace o členovi

Produkty a služby

 • Inoutic Eforte
  Šestikomorové prémiové PVC profily Eforte, vhodné i pro pasivní a nízkoenergetické bydlení, nepřipouští kompromisy z hlediska kvality a tepelné izolace (součinitel tepelné prostupnosti rámem Uf = 0,95 W/m2.K). Vestavná hloubka 84 mm, možnost zasklení 24–56 mm. Na výběr je 40 barev a dekorů, které věrně imitují hliník nebo dřevo.   
 • Inoutic Prestige
  Šestikomorové PVC profily Prestige jsou vhodné pro zateplené domy. Jde o kvalitní profil s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi a dobrým poměrem cena / výkon (součinitel tepelné prostupnosti rámem Uf = 1,1 W/m².K). Vestavná hloubka 76 mm, možnost zasklení 24–56 mm.
   
 • Inoutic Arcade
  Pětikomorové PVC profily Arcade jsou vhodné pro rodinné domy, rekonstrukce a další stavby s nižším rozpočtem. Plastová okna s těmito profily jsou levnější, ale stále velmi kvalitní (součinitel tepelné prostupnosti rámem Uf = 1,2 W/m².K). Vestavná hloubka 71 mm, možnost zasklení 24–46 mm.

   
 • Terasy
  Inoutic nabízí také stavební systémy z PVC a kompozitního dřevoplastového materiálu Twinson, zejména terasy a fasádní obklady, nově také hliníkové fasádní obklady.

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech