MFS Digital CZ, s.r.o.


informace o členovi

Název firmy: MFS Digital CZ, s.r.o.


Kontaktní osoba: Lukáš Romanczin (jednatel), +420 222 873 122


Webové stránky: https://www.mfsgroup.com/


Sídlo firmy: Rytířská 410/6, Praha 1


MFS poskytuje fasádní konzultace, strategické poradenství v oblasti navrhování a výběru obvodových plášťů budov, BIM konzultace, řešení komplexních geometrií a pokročilého 3D modelování pro technicky a geometricky složité projekty ve stavebnictví.

Náš tým, vedený Neilem Murphym, Lukášem Romanczinem a Thomasem Daneelsem, je tvořen odborníky různých oborů jako je navrhování fasád, stavební a strojní inženýrství, statika, tepelná technika a výpočetní technologie, oblasti projektování, výroby a dodávání staveb.

„Enabling intelligent creativity“ – rádi technicky podporujeme kreativní týmy při návrhu elegantních, kvalitních a efektivních řešení.

Cílem MFS je podporovat kvalitní architekturu. I složité a odvážné koncepty lze realizovat technicky správně a efektivně. Naše odborné a profesionální týmy kombinují praktické zkušenosti předních evropských dodavatelů s teoretickými odbornými znalostmi dlouholetých konzultantů a projektantů. Tato zkušenost a podpora umožňuje našim klientům pro své projekty vybírat správná a efektivní řešení včas.

S kancelářemi v Praze, Dublinu, Londýně a Paříži poskytuje MFS služby architektům, developerům a dodavatelům napříč celým evropským regionem i mimo něj.

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech