ORGADATA South East Europe s.r.o.


informace o členovi

Název firmy: ORGADATA South East Europe s.r.o.


Kontaktní osoba: Ing. Martin Kvočka, tel.: +421 948 436 316


Webové stránky: https://www.orgadata.com/


Sídlo firmy: Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8


LogiKal je univerzálni konstrukční software pro návrh hliníkových a ocelových oken, dveří a fasád.

Univerzální z toho úhlu pohledu, že dává uživatelům možnost pružně a flexibilně reagovat na měnící se potřeby trhu, ať už je to z důvodu změn profilových systémů, automatizace výrobního procesu, napojení se informačně-skladové systémy atd. K dispozici jsou databáze mnoha renomovaných výrobců profilů a kování. V současnosti patříme k jedněm z nejúspěšnějších poskytovatelů softwarového řešení v oblasti stavebnictví. Naše obchodní zastoupení se nacházejí prakticky po celém světě a program LogiKal je k dispozici v mnoha jazykových mutacích, včetně češtiny.

Přehledné uspořádání a logická postoupnost umožňují každému uživateli vyznat se rychle v softwaru.

V Zadání prvku je možno zcela jednoduše zadat okna, dveře, fasády, posuvné dveře nebo skládací stěny, prakticky bez omezení provedení nebo velikosti. LogiKal vede uživatele s podporou vypilovaných kontrol proveditelnosti celým procesem konstrukce a kalkulace. Nově vyvinuté zadávání kování dotazuje požadované volby se zohledněním všech funkčních návazností.

Téměř všechna obráběcí centra je možno řídit pomocí CNC modulu, výkresy obrábění mohou být automaticky vygenerovány během pár kroků.
Dále obsahuje program LogiKal rychlou a spolehlivou evidenci projektů, optimalizaci materiálu, přípravu práce, mnoho tiskových výstupů, předběžný statický návrh konstrukcí, interní CAD a různá obousměrná 3D- nebo ERP/PPS-rozhraní.

 

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech