Winkhaus Polska Beteiligungs Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.


informace o členovi

Název firmy: Winkhaus Polska Beteiligungs Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.


Kontaktní osoba: Radek Jireš, +420 602 411 416


Webové stránky: https://cs.winkhaus.com/cs/ueber-uns


Sídlo firmy: ul. Przemysłowa 1, PL 64 - 130 Rydzyna


Společnosti skupiny Winkhaus vyvíjejí a vyrábějí vysoce kvalitní systémová řešení pro okna a dveře a také moderní řízení přístupu.

Společnosti skupiny Winkhaus vyvíjejí a vyrábějí vysoce kvalitní systémová řešení pro okna a dveře a také moderní řízení přístupu. Výrobci stavebních dílů, bezpečnostní specialisté, maloobchodníci, architekti, stavitelé a uživatelé po celém světě oceňují inovativní technologie s dlouhou životností.

Winkhaus přesvědčuje inovativními produkty a kompetentním servisem. Vysoká kvalita se vyznačuje uživatelsky přívětivou technologií ovládání oken, pohodlným zavíráním dveří a inteligentním řízením přístupu.

Nejmodernější závody Winkhaus se nacházejí na třech místech v Německu – kromě centrály v Telgte firma vyrábí v Münsteru a Meiningenu. Další velmi moderní továrna na výrobu kování se nachází v Polsku (Rydzyna). Díky svým mezinárodním pobočkám Winkhaus má zastoupení po celé Evropě.

Společnost Aug. Winkhaus GmbH & Co. KG je od svého založení v roce 1854 řízena vlastníky a je ze 100% vlastněná zakládající rodinou Winkhausů. Tým více než 2300 zaměstnanců řídí už pátá generace rodiny Winkhausů.


Winkhaus je již po 13 lídrem na trhu výrobců oken 2023

Ve dnech 25.-26. října 2023 se konalo Národní fórum výrobců oken podzim 2023. Historie těchto setkání je stará 15 let a pozvaní řečníci diskutují o nejdůležitějších otázkách týkajících se tohoto odvětví. Letos se manažeři a odborníci během fóra zaměřili na definování současného stavu odvětví, kde byla diskutována současná situace a perspektivy vývoje. Pozvaní řečníci diskutovali, jak dlouho dokážeme konkurovat nízkým výrobním nákladům, zda jsme schopni dosáhnout nové dominance na mezinárodních trzích, zda dokážeme dále zvýšit efektivitu a jaký dopad bude mít zelená transformace na stavební firmy.

Večerní galavečer lídrů trhu výrobců oken, který završil první den setkání, vybral přední společnosti v jednotlivých produktových kategoriích. Toto nejvýznamnější oborové vyznamenání, titul Lídr trhu výrobců oken, je již léta udělováno společnostem ze všech odvětví okenního a dveřního průmyslu na základě žebříčku prodejních výsledků za předchozí rok, který sestavilo Centrum pro průmyslovou analýzu.

Společnost Winkhaus Polska se stala lídrem na trhu 2023 v kategorii Dodavatel kování.

Pro naši společnost je to již 13 titul a zároveň čest. Toto ocenění by nebylo možné bez důvěry, které se u našich zákazníků těšíme již 31 let.

Rádi bychom proto poděkovali všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za uznání naší práce a našim zaměstnancům za to, že máme s kým tyto úspěchy oslavit a bez otázek přijmout závazky do budoucna!
 


WH Go! Druhé vítězství  Velkých Srdcí

Jak ukázala loňská kampaň WH Go!, která sérii odstartovala, účastníci nemuseli poměřovat své síly s nepřízní osudu, protože jejich síla byla a stále je nezměrná. Titánské úsilí vynaložili zaměstnanci společnosti Winkhaus Polska, kteří měli za sebou tisíce kilometrů poznamenaných únavou, překonáváním vlastních slabostí, ale také kanonádou endorfinů. 
Připomeňme si tedy, o jaký projekt se jedná.
WH Go! Je to Winkhausův program podpory zdraví. Je navržen tak, aby zlepšoval kondici svých účastníků, staral se o jejich zdraví, ale nejen to. Během 32 soutěžních týdnů jezdí samozvaní sportovci na kole, kolečkových bruslích, běhají, chodí a dokonce lezou po horách.
Kilometry, časovky, body jsou jen čísla a cíl je vlastně  nezměrný – boj o zdraví nemocných dětí. Další etapy odhalily úžasné možnosti všech zúčastněných. Spolu s nasbíranými body probíhaly bankovní převody na účty potřebných a statečných Malých Bojovníků. 

Právě skončil 2. ročník soutěže WH Go! 2023
A opět vyhráli! Každý!
Co udělali?
⇒ Dohromady uběhli 69 548 km.
⇒ Na kole ujeli 99 152 km.
⇒ Ujeli na kolečkových bruslích 434 km.

Oproti výsledku prvního ročníku urazili s potem na čele 2x více kilometrů. Čtyřikrát se jim podařilo obkroužit rovník! 
Ukázalo se, že největšími tahouny mezi ženami jsou:
1. místo – Katarzyna Bąk-Borysewicz
2. místo – Sylwia Kubiak
3. místo – BeataT urbańska

A mezi muži zase:
1. místo – Łukasz Borysewicz
2. místo – Adam Mańczak
3. místo – Damian Szymanowski
Sportovní tým WH Go! se již připravuje na 3. ročník. S příchodem jara vyráží za dalším vítězstvím!


 

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech