GEALAN Fenster-Systeme GmbH


informace o členovi

Název firmy: GEALAN Fenster-Systeme GmbH


Kontaktní osoba: Ing. Tibor Pastierik, tel.: +421 911 823 207, e-mail: tpastierik@gealan.sk


Webové stránky: https://www.gealan.cz


Sídlo firmy: Hofer Straße 80, 95145 Oberkotzau, Německo


Skupina společností GEALAN je jedním z předních výrobců plastových profilů pro okna a dveře v Evropě.

Profily GEALAN jsou vyvíjeny, vyráběny a prodávány interně. Jsou základem pro výrobu překvapivě krásných, extrémně stabilních a obzvláště bezpečných oken, dveří a moderních posuvných řešení a jejich vybavení špičkovými hodnotami tepelné izolace. Společnost GEALAN vyrábí ve vlastní vysoce automatizované nástrojárně vytlačovací nástroje, které se používají pro výrobu profilů.

Jako inovativní systémový dodavatel pro plastové okenní a dveřní profily nabízí společnost GEALAN svým partnerům také komplexní služby. Naše poradenství pro architekty a služby pozemního stavitelství podporují architekty a projektanty při jejich každodenní práci. Plánování a výběrová řízení zjednodušují naše inteligentní nástroje. Školení a semináře přinášejí našim partnerům aktuální informace o nejnovějších řešeních GEALAN.

Společnost GEALAN zaměstnává více než 1 600 lidí po celé Evropě a v roce 2021 dosáhne ročních tržeb přes 325 milionů EUR. Společnost GEALAN je od roku 2014 součástí rodinné společnosti VEKA AG se sídlem v Sendenhorst ve Vestfálsku.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Více o společnosti Gealan zde

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech