Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.


informace o členovi

Název firmy: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.


Kontaktní osoba: Saint Gobain Glass: Ing. Pavel Nečas, fasady.cz@saint-gobain.com


Kontaktní osoba: Glassolutions: Ing. Michal Vrbka, projekty@glassolutions.cz


Webové stránky: https://www.saint-gobain.cz/o-nas/nase-znacky/


Sídlo firmy: Smrčkova 4, 180 00 Praha 8


Vysoce výkonné sklo pro pohodlné bydlení.

Saint-Gobain Glass vyrábí a nabízí kompletní škálu různých typů plochého stavebního skla. Vyrábí vysoko výkonné a inovativní skla pro každý dům, byt, nebo pracoviště, kde je vyžadováno bezpečí a pohodlí. Nabídka skel pro zákazníky je rozdělena do třech hlavních oblastí: Fasády, okna a interiérový design.
Sklo může plnit různé funkce a dokáže toho o mnoho víc, než si umíme představit. Protisluneční sklo dokáže při vysoké míře prostupu světla zajistit ochranu proti slunci, akustické sklo vás ochrání před hlukem z ulice, bezpečnostní sklo vás i vaše blízké může ochránit před zraněním, nebo vloupáním.
 

Glassolutions je jednou z divizí Saint-Gobain a čerpá z 350-let dlouhé historie skla své mateřské firmy. 
Díky tradici, kompetenci a neustálým inovacím nabízí sklo s nejvyššími nároky na bezpečnost, požární ochranu, akustický komfort či design. Sklo je řešením i pro energeticky úsporné stavby s vysokou světelnou pohodou, nízkými náklady na čištění a údržbu. Dodávají izolační dvojsklo a trojsklo s různými atributy tepelné a zvukové izolace, bezpečnosti, či s integrovanou vnitřní žaluzií. Vyrábí i speciální protisluneční skla a skla pro fasádní systémy. Ve svém závodě v Brně se zabývají řezáním, kalením, vrstvením, potiskem i dalšími formami opracování od vrtání, fasetování, pískování, frézování, vyřezávaní nepravidelných tvarů až po i broušení a leštění hran. Výsledkem jsou skla pro okna i dveře, prosklené vitríny, výklady ale i obvody budov, celoskleněné dveře i posuvné stěny, zimní zahrady, ale i zábradlí a schodiště, v neposlední řade i pracovní desky a obklady kuchyňských linek. Se síti 200 lokalit v 22 zemích a s 15.000 zaměstnanci je světovým lídrem ve svém oboru. 

 

Soubory ke stažení:

Přihlašte se k odběru newsletteru
a získávejte do e-mailu nejnovější informace o technologiích a událostech